Talajmegújító mezőgazdaság fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Legutóbbi témák
» Kukorica termesztése
Észrevételek / javaslatok Empty2018-04-22, 06:26 by Radócz

» OFF TOPIC / kocsma
Észrevételek / javaslatok Empty2018-02-17, 11:53 by Berente Antal

» Hasznos információk-táblázatok-dokumentumok
Észrevételek / javaslatok Empty2018-02-10, 07:43 by Radócz

» Vetőgépek és kiegészítőik
Észrevételek / javaslatok Empty2018-02-07, 20:17 by BEMAN

» Napraforgó
Észrevételek / javaslatok Empty2018-01-08, 22:34 by Berente Antal

» Talajmegújító gépsor kisgazdaságok számára
Észrevételek / javaslatok Empty2018-01-08, 06:49 by Radócz

» Minden ami takarónövény
Észrevételek / javaslatok Empty2017-12-11, 20:06 by Kacar

» Grúber ; Kultivátor
Észrevételek / javaslatok Empty2017-12-08, 15:33 by BEMAN

» Észrevételek / javaslatok
Észrevételek / javaslatok Empty2017-11-30, 16:59 by Mr. Poke

Top posting users this month
No user


Észrevételek / javaslatok

+11
Radócz
acszati
noran
NyilasMisi
Agrárteenager
OtisTarda
Praetor
BEMAN
Netparaszt
kis Zombi
.Norbert (admin)
15 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Mr. Poke 2017-11-30, 16:59

Jelenleg a honlap teszt üzemben megy. Ha úgy érzed van vamennyi rálátásod egy honlap működésére jelezd, és E-mailben elküldöm a jelszavad.

Mr. Poke

Hozzászólások száma : 306
Points : 315
Köszönet : 9
Join date : 2016. May. 16.
Age : 44

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Kezdetleges 2017-11-30, 14:19

Sziasztok!

Látom van egy új fórumoldal tmmgponthu címmel. Kérdésem az, hogy lehet oda regisztrálni?Megpróbáltam,de kéri a telefonszámomat angolul, de azt meg sehova nem tudom beírni. Valami ötlet?

Kezdetleges

Hozzászólások száma : 91
Points : 93
Köszönet : 0
Join date : 2017. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Radócz 2017-02-21, 09:16

acszati írta:

Tagdíjas fórumon nem lesznek név nélküli senkik mert név nélküli senkik nem fognak áldozni anyagiakat.

Feltalálták a vízzel üzemelő motort. Vajon miért nem terjedt el?

Szanberg névvel és címmel fórumozik. Van akinek, fontos az ilyen vélemény is.

Épp az előbb mondtam telefonon, hogy a konferencia szünetében 10 perc alatt több információhoz jutottam, mint egyik-másik előadás 1,5 órája alatt.

Radócz

Hozzászólások száma : 251
Points : 259
Köszönet : 4
Join date : 2016. Mar. 27.
Tartózkodási hely : Balmazújváros

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-21, 08:55

Radócz írta:
BEMAN írta:Nem tudom  hogyan  vagyok  azzal  de én  szívesen  bele fektetnek  akar  húsz rugó hogy működjön  a jövőben  a tapasztalat csere.


Tagdíjas fórumon nem lesznek név nélküli senkik mert név nélküli senkik nem fognak áldozni anyagiakat.Ha pedig még is, akkor a moderátor kicsapja mint a tanyot. Very Happy

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-21, 08:48

BEMAN írta:Norbi, te módosítottad  a forum szerkezete, mar köszönet, pontok, ... Laughing
gyakoroltok a következő  fórum?
Nem rosz de mit tegyünk  a sok pontokat Tescóban váltani lehet  Very Happy

Az első 3 helyezet a pozitiv pontgyűjtésben.Igyenes részvételt kap a konferencián. :-))))) cheers
Jutalmat kell adni azoknak akik sok hasznos információt osztanak meg..  Very Happy
Ez egy ötlet.

De lehet hogy TMMG-és poló fog járni a pontokért. Very Happy

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Radócz 2017-02-21, 08:30

BEMAN írta:Nem tudom  hogyan  vagyok  azzal  de én  szívesen  bele fektetnek  akar  húsz rugó hogy működjön  a jövőben  a tapasztalat csere.


Ezen az oldalon is működik a tapasztalatcsere. Vagy akár az agroinfom.hu is.

mivel én ezt a fórummotort ismertem meg elsőnek, így nekem ezzel nincs semmi bajom.

A moderálás, meg azért érdekes, mert Szanbergek mindenhol lesznek.
Egyébként Ő névvel és címmel Fórumozik.

Ha lesz egy új és még újabb Fórum, ott szintén lesznek név nélküli senkik, akik elmondják a véleményüket.

Mi meghallgatjuk és eldönthetjük, kinek hiszünk.

Most volt BNC az Atv-n. Beszéltek a PREGA konferenciáról.
Az egy másik pálya a mezőgazdaság számára.

Javasolta Bence, hogy agrár-informatikát tanuljon a gyerek. Szerintem is jó pálya, de Debrecenben nem indul több ilyen szak. Így döntött pártunk és kormányunk.
Nem kell az okos Paraszt sehova.

Radócz

Hozzászólások száma : 251
Points : 259
Köszönet : 4
Join date : 2016. Mar. 27.
Tartózkodási hely : Balmazújváros

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by BEMAN 2017-02-21, 07:57

Norbi, te módosítottad a forum szerkezete, mar köszönet, pontok, ... Laughing
gyakoroltok a következő fórum?
Nem rosz de mit tegyünk a sok pontokat Tescóban váltani lehet Very Happy
BEMAN
BEMAN

Hozzászólások száma : 527
Points : 538
Köszönet : 7
Join date : 2016. Mar. 16.
Age : 41
Tartózkodási hely : Vas megye

http://www.leopold7.com/

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Mr. Poke 2017-02-18, 21:30

acszati írta:Jók a fejlesztések Poker. cheers cheers Very Happy

Ez csak kattingatások Smile Még magyar is lenne, és valahogy kinézne ha hozzáférnék a forráshoz :/

Mr. Poke

Hozzászólások száma : 306
Points : 315
Köszönet : 9
Join date : 2016. May. 16.
Age : 44

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-18, 20:21

Jók a fejlesztések Poker. cheers cheers Very Happy

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-17, 21:13

Forum kinézetének a permaf.-hoz hasonlót tudnék elképzelni ami átlátható és egyértelmű.
Köszönet nyilvánítás ami ugyancsak jelen van a permán nagyon fontos eleme hogy értékelni tudjuk a megosztott információt hogy mennyire volt hasznos számunkra.
Jó statisztika is fontos eleme hogy díjazni tudjuk a nagyon aktív fórumtársainkat.
A regisztrálásnál én is támogatnám hogy legalább 5 mondatban fejtse ki céljait vagy saját magát mutassa be.
Egy nagyon jó kereső ami ritkaság szokott lenni.
Hozzászólás szerkesztése
A kezdőoldalon legfrissebb fórumtémák ablak.
Téma követése
A fórum szabályzatot azt nem fejteném itt ki bővebben azt majd leírom külön.


acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-17, 20:46

Csináltunk Zombival egy kis közvélemény kutatást és nagyon pozitívak a visszajelzések egy profi forum iránt.
A megkérdezettek 80-90%-támogatná anyagilag a létrejöttét és a fenntartást.

A részleteket majd Netparaszat közli.
Továbbra is írjátok hogy milyen legyen és mit tartotok fontosnak.

Például Beman ajánlása úgy van jól ahogy leírta szerintem..

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-16, 21:26

Netparaszt írta:A permán gyenge a moderáció, azért hagytam ott. Először ott voltam, de megjelentek a szanbergek és értelmetlen időtöltéssé vált.

Na akkor csapjunk bele. Cool

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by kis Zombi 2017-02-16, 21:25

Netparaszt írta:A permán gyenge a moderáció, azért hagytam ott. Először ott voltam, de megjelentek a szanbergek és értelmetlen időtöltéssé vált.

Most este megeresztettem néhány telefont, eddig mindenki pozitívan nyilatkozott. Holnap még felhívok néhány embert.
kis Zombi
kis Zombi

Hozzászólások száma : 410
Points : 419
Köszönet : 7
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Netparaszt 2017-02-16, 21:20

A permán gyenge a moderáció, azért hagytam ott. Először ott voltam, de megjelentek a szanbergek és értelmetlen időtöltéssé vált.

Netparaszt

Hozzászólások száma : 64
Points : 69
Köszönet : 3
Join date : 2016. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by BEMAN 2017-02-16, 21:08

Nem tudom hogyan vagyok azzal de én szívesen bele fektetnek akar húsz rugó hogy működjön a jövőben a tapasztalat csere. Hahogy mondja a netparaszt sokat több tanulunk belőle.
de közben megtamad egy ötlet hogy mindenki menjünk a permaforumon, a Vitalia es Gergő nagyon jó moderátorok, vagy akár egy fúzió study permagrihun lol! lol! lol!

Na komolyan őszinte örömmel tapasztalat csere szeretnék folytatni veletek már egyre többen vagyunk talaj megőrzés számára, egyre több esély hogy a gyermekünknek lehetőség adunk.

BEMAN
BEMAN

Hozzászólások száma : 527
Points : 538
Köszönet : 7
Join date : 2016. Mar. 16.
Age : 41
Tartózkodási hely : Vas megye

http://www.leopold7.com/

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-16, 20:20

Mr. Poke írta:Nektek is igazatok van, de szerintem minnél több emberhez kell eljutnia az információnak, a zárt fizetős rendszerben az pedig nehéz.
Én gondolkodtam már az élőszóban való beszélgetésen is, valami egyszerű webről is elérhető progi kell és mehet a konferencia beszélgetés Razz

GPS meg halad, azért nem kerestem meg az illetőt mert zsákutca volt az androidon futó RTKLIB, váltottam mikro PC re sokkal egyszerűbb, itt meg nem kell programozni.
Zombinak összeraktam egy egyszerűt de ott is 1,5 hónap volt mire minden megérkezett :/

Konferencia beszélgetés az oda bszna...az adná az érzést. Very Happy Very Happy Már alig várom
Egyébként én is úgy gondoltam meg Netparaszt is hogy lenne nyilvános felület természetesen.

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Netparaszt 2017-02-16, 20:19

Sok emberhez eljuthatnak a weboldal ingyenes cikkei, rövid ismeretterjesztő videói, az étvágykeltés, de a szakmai fórumra már csak szűrt közőnséget engednék.
Mao nem Amerika, itt nem tud viselkedni a többség.
Egy résztvevő pont ezt emelte ki K2 után, hogy hihetetlen volt számára, milyen segítőkész és toleráns közönség volt a rendezvényen. Ez a szűrés eredménye, vigyük tovább ezt a vonalat.

Netparaszt

Hozzászólások száma : 64
Points : 69
Köszönet : 3
Join date : 2016. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Mr. Poke 2017-02-16, 20:13

Nektek is igazatok van, de szerintem minnél több emberhez kell eljutnia az információnak, a zárt fizetős rendszerben az pedig nehéz.
Én gondolkodtam már az élőszóban való beszélgetésen is, valami egyszerű webről is elérhető progi kell és mehet a konferencia beszélgetés Razz

GPS meg halad, azért nem kerestem meg az illetőt mert zsákutca volt az androidon futó RTKLIB, váltottam mikro PC re sokkal egyszerűbb, itt meg nem kell programozni.
Zombinak összeraktam egy egyszerűt de ott is 1,5 hónap volt mire minden megérkezett :/

Mr. Poke

Hozzászólások száma : 306
Points : 315
Köszönet : 9
Join date : 2016. May. 16.
Age : 44

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Netparaszt 2017-02-16, 18:01

Ja, a gps engem is érdekelne, nem szenvedélyből kérem, hanem fizetnék érte:-)

Netparaszt

Hozzászólások száma : 64
Points : 69
Köszönet : 3
Join date : 2016. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Netparaszt 2017-02-16, 17:59

Nem szeretném egy kétesen is értelmezhető online környezetben vitatni meg részleteiben egy ilyen témát, de néhány észrevételem volna.
2001 óta üzemeltettem szervereket, mint több lapkiadó informatikai vezetője, így van némi rálátásom a szerverhosting témára.
Az első, hogy ingyen ebéd nincs, amiért fizetsz, azt a szolgáltatást kapod. 5 dollárért nem kapsz rendszeres mentést, supportot, domain fenntartást, nagy tárhelyet, könnyen kezelhető admin felületet, amin egy nem programozó is eligazodik és még sorolhatom a működtetés alapfeltételeit.
A játékszerverek és fórumok világa azért fut, mert mindig van egy nagy halmaz játékfüggő szenvedélybeteg gyerek, aki a veséjét eladja, hogy játszhasson, vetésforgóban cserélődnek a madarak.
Így létezhet az "ingyenes", de a valóságban jelentős pénzekbe kerülő szolgáltatás, ami a felhasználókon az üzemeltetési költségek sokszorosát szedi be, ahogy te is írod az online pontok vásárlásával, kincsekkel, stb.
Na most ezt a modellt húzd rá a parasztvilágra, ahol 1 forinttal olcsóbb műtrágyáért inkább elmegy a szomszéd országba vagy felrúgja a szerződést, mert valaki épp 2 forinttal többet ad a kukoricáért.
Nekem nem célom, hogy százezrek lötyögjenek egy oldalon, többet ér 10 minőségi, aktív felhasználó, mint ezer potyás, akinek csak a szája jár és nem csinál semmit.
Reklámbevételekből élni maximálisan kiszolgáltatottá teszik az oldalt, mert ha beszólsz a hirdetőnek, bukik a támogatás.
Ez pedig elég könnyen összejön, bármelyik kegyszergyártó marketinganyagait is nézem.
Én nem fogok "hitelesen" ekegyártókat reklámozni.
A felhasználói tartalomról pedig annyi a tapasztalatom, hogy 5 év alatt 1 lány fordított két cikket lelkesedésből, majd eltűnt ő is, de még az internetről is.
Az van, amit én írtam, nekem pedig se kedvem, se időm nincs már írogatni, van számtalan más gondom.
Ez nem a gamerek világa, szenvedélyből pedig csak ideig óráig fut bármi is.


Mr. Poke írta:Magánvélemény, több éves, honlap, játék szerver fejlesztési, üzemeltetési tapasztalatokból.

A fizetett fórum nem működőképes.
Egy fórum, tudástár feltöltése nem csak fizetett cikírókkal lehetséges. A tartalmat maguk a felhasználóknak kell feltölteniük csak meg kell teremteni erre a lehetőséget jó példa erre a Wikipédia.

Ha valaki egy komolyabb dologra szeretne pénzt gyűjteni nagyon sok internetes lehetőség van rá, tanuljatok Vitáliától.  http://www.permaforum.hu/permaforum/index.php/blog/entry/kerj-es-megadatik

Egyes hacker fórumok alkalmazzák azt a rendszert, hogy minden leírás beküldéséért pont jár. És maga a ciknek is megvan a pont határa a megnézéshez. Ha valaki nem járult hozzá a fórumtartalomhoz eléggé, a komolyabb információkhoz nem fér hozzá.  Persze pontokat lehet vásárolni is online Smile

Egy honlap üzemeltetése pedig vicc kérdése pénzben.  Jelenleg egy VPS (virtuális privát szerver) havi költsége 5$  ez képes lenne kiszolgálni a jelenlegi fórumot. A kényelmi funkciók, parasztvakítások kerülnek sokba.

Valamint az internet tartalom 80% reklám, és nem ördögtől való. Miért ne lehetne reklámokat elhelyezni a honlapon amiért fizetnek. Persze csak olyan reklámokat ami szorosan kapcsolódik a talajmegújjításhoz.

Az biztos, hogy az általam összeszedett tudást bárkinek ingyen átadom. Pedig egy részéért fizettem, több 100 óra internet kutatás, és több milliós veszteségek a próbálkozásból.

Netparaszt

Hozzászólások száma : 64
Points : 69
Köszönet : 3
Join date : 2016. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-16, 17:41

Mr. Poke írta:Magánvélemény, több éves, honlap, játék szerver fejlesztési, üzemeltetési tapasztalatokból.

A fizetett fórum nem működőképes.
Egy fórum, tudástár feltöltése nem csak fizetett cikírókkal lehetséges. A tartalmat maguk a felhasználóknak kell feltölteniük csak meg kell teremteni erre a lehetőséget jó példa erre a Wikipédia.

Én azt látom tök jó dolgokat írsz le és egyet is értek egy részével.
1.reklámból befolyó összeg az jó az rendben van de az hogy mi dobjuk össze magunkért az nem jó??Ezt még nem értem de majd...
2.Jó példa volt majd egy éve amikor kerested hogy ki segítene az europaifedönövényes sztorit fordítani,szerintem elsőként irtam neked hogy miben hogy tudnék segíteni.de látod most sincs belőle semmi vagy nem tudok róla.És ez nem a te hibád....te akartad csak nem bírtad.
Müholdas cucc is nincs rá időd pedig nagyon hasznos lenne és érdekel de nagyon lassan halad,én igyekeztem abban segíteni programozóval de még azt mondta nem vetted fel vele a kapcsolatot.
Fordításokkal Vitkáék is befürödtek...egyszerűen nem ment...senkinek nem volt ideje stb amit ők letudtak fordítani az meglett semmi több.


Ne vedd ezeket sértésnek.Nem azért írtam.
De én azt látom hogyha összefognánk hatékonyak lennénk.
És akkor én is megkérdezem hogy az összedobandó pénz ördögtől való??
Jó lenne személyesen ezeket megbeszélni nehéz ezt így a fórumon keresztül

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Mr. Poke 2017-02-16, 15:09

Magánvélemény, több éves, honlap, játék szerver fejlesztési, üzemeltetési tapasztalatokból.

A fizetett fórum nem működőképes.
Egy fórum, tudástár feltöltése nem csak fizetett cikírókkal lehetséges. A tartalmat maguk a felhasználóknak kell feltölteniük csak meg kell teremteni erre a lehetőséget jó példa erre a Wikipédia.

Ha valaki egy komolyabb dologra szeretne pénzt gyűjteni nagyon sok internetes lehetőség van rá, tanuljatok Vitáliától. http://www.permaforum.hu/permaforum/index.php/blog/entry/kerj-es-megadatik

Egyes hacker fórumok alkalmazzák azt a rendszert, hogy minden leírás beküldéséért pont jár. És maga a ciknek is megvan a pont határa a megnézéshez. Ha valaki nem járult hozzá a fórumtartalomhoz eléggé, a komolyabb információkhoz nem fér hozzá. Persze pontokat lehet vásárolni is online Smile

Egy honlap üzemeltetése pedig vicc kérdése pénzben. Jelenleg egy VPS (virtuális privát szerver) havi költsége 5$ ez képes lenne kiszolgálni a jelenlegi fórumot. A kényelmi funkciók, parasztvakítások kerülnek sokba.

Valamint az internet tartalom 80% reklám, és nem ördögtől való. Miért ne lehetne reklámokat elhelyezni a honlapon amiért fizetnek. Persze csak olyan reklámokat ami szorosan kapcsolódik a talajmegújjításhoz.

Az biztos, hogy az általam összeszedett tudást bárkinek ingyen átadom. Pedig egy részéért fizettem, több 100 óra internet kutatás, és több milliós veszteségek a próbálkozásból.

Mr. Poke

Hozzászólások száma : 306
Points : 315
Köszönet : 9
Join date : 2016. May. 16.
Age : 44

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Netparaszt 2017-02-16, 12:34

Még egy fontos dolog: látjátok, hogy ritkán említek meg termékeket.
Fontos, hogy egy szakmai oldal ne a kereskedelmi támogatóktól függjön, mert így nem a szponzorok "cikkei" fogják az utat mutatni.
Mutassatok nekem az agroinformon olyan cikket, amiért nem fizetett valaki 40-50,000 Ft-ot. Nekem is felajánlották, hogy hitelesen tolmácsolhatom a TRt, ha fizetek érte. Köszi, megoldjuk másként.
Aki az ingyenpogácsás összejövetelekből és a kubai nyaralásokból szerzi az információt, nem jut el túl messze, az a vonal még nem a TMMG.
Szóval lehetnek szponzorai egy oldalnak, jó is volna, ha akadnának, de anélkül is fenn kell maradnia.
Cél a független gazda műtrágya, cidek és eke nélkül, egy örökéletű vetőgéppel - ebbe azért kevesen fognak beszállni Very Happy

Netparaszt

Hozzászólások száma : 64
Points : 69
Köszönet : 3
Join date : 2016. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-16, 12:00

Netparaszt írta:A fórummotor csak egy része volna a tmmg.hu oldalnak.
Egy profi szakmai oldalt képzelek, ahol cikkeket osztunk meg, gazdaságprofilokat (ki, hogy, mivel, miért), videókat feliratozunk és készítünk, stb.
Nekem eddig lb. 50,000 Ft, amit ki kellett fizetnem a domain regisztrációra, tárhelyre és még nem csináltam semmit az oldallal. Évente fenntartás szintén tízezrek. CMS és fórum beállítása kezelése rengeteg idő, nem is jutottam vele eddig semmire.
Az agroinformot is azért tudjátok ingyen használni, mert a cicaharcokkal és kattintásokkal növeli a reklámbevételét az agroinformnak.
Jónéhány embernek spóroltam már milliókat a fillérekért megosztott tudással.
Lehet ezt magasabb szintre emelni, de nekem már nincs kedvem a saját zsebemből fedezni mindent.
Ha akartok hozzájárulni, akkor lesz profi oldal, ha nem, akkor marad ez.

Pontosan erről van szó.Ezeket akartam írni csak megelőztél. Very Happy
Az a sok internetről beszerzett információ amivel valakik gazdasági mérettől eltérően akár súlyos milliókat sporól ,azért néha lehet vissza adni is egy kevest főleg úgy hogy közben téged szolgál.
Én a forumozok között a legkisebb gazdaságokhoz tartozom és valamiért pár ezer forintot nem sajnálnék amikor előrébb haladok vele és mások is.g
A fejekben sokaknál ez nagyon nincs a helyén pedig ha végig gondolod a sikered kulcsa az mindig egy infóból lett gondolattal kezdődött... Cool

Teljes mértékben támogatom egy profi szakmai oldalt és ha minél többen leszünk annál filléresebb a történet.
Olyan lökéseket tud adni egy kis dolog mint ez a 3nap is ahol együtt voltunk.És az se a pénzről szolt de anélkül nehéz lett volna vajuk meg őszintén.
Az is olyan önzetlen munka volt mint BÁT mint a részemről mint amit Netparaszt is szokott tenni.

Javaslatom hogy kezdjük az ujforumot alapjáraton.Tagdij a fenntartási költségekekre....majd fokozatosan lehet bővíteni a kört,fordításokra stb....

A nagyapámnak két bölcs mondása volt ami fenn maradt.Tudni kell róla hogy 93évesen halt meg és végig dolgozott talán az utolsó pár hónapban nem.

"Fiam nem mindig a haszonért kell dolgozni."
"Semmiből semmi lesz."
Very Happy



acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by BEMAN 2017-02-16, 11:50

Netparaszt írta:A fórummotor csak egy része volna a tmmg.hu oldalnak.
Egy profi szakmai oldalt képzelek, ahol cikkeket osztunk meg, gazdaságprofilokat (ki, hogy, mivel, miért), videókat feliratozunk és készítünk, stb.
Nekem eddig lb. 50,000 Ft, amit ki kellett fizetnem a domain regisztrációra, tárhelyre és még nem csináltam semmit az oldallal. Évente fenntartás szintén tízezrek. CMS és fórum beállítása kezelése rengeteg idő, nem is jutottam vele eddig semmire.
Az agroinformot is azért tudjátok ingyen használni, mert a cicaharcokkal és kattintásokkal növeli a reklámbevételét az agroinformnak.
Jónéhány embernek spóroltam már milliókat a fillérekért megosztott tudással.
Lehet ezt magasabb szintre emelni, de nekem már nincs kedvem a saját zsebemből fedezni mindent.
Ha akartok hozzájárulni, akkor lesz profi oldal, ha nem, akkor marad ez.

Legyen mindenképpen egy jó fórum mert igazán csak a kezdet tartunk .
Ha nem mostanában lesz akkor előbb utóbb lesz.
Nem csak egy ember-nek kell fizetni hanem mindenki egy kicsit. Én benne vagyok.
amúgy még tartozom Attila nek az autópálya díjat
BEMAN
BEMAN

Hozzászólások száma : 527
Points : 538
Köszönet : 7
Join date : 2016. Mar. 16.
Age : 41
Tartózkodási hely : Vas megye

http://www.leopold7.com/

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Netparaszt 2017-02-16, 09:54

A fórummotor csak egy része volna a tmmg.hu oldalnak.
Egy profi szakmai oldalt képzelek, ahol cikkeket osztunk meg, gazdaságprofilokat (ki, hogy, mivel, miért), videókat feliratozunk és készítünk, stb.
Nekem eddig lb. 50,000 Ft, amit ki kellett fizetnem a domain regisztrációra, tárhelyre és még nem csináltam semmit az oldallal. Évente fenntartás szintén tízezrek. CMS és fórum beállítása kezelése rengeteg idő, nem is jutottam vele eddig semmire.
Az agroinformot is azért tudjátok ingyen használni, mert a cicaharcokkal és kattintásokkal növeli a reklámbevételét az agroinformnak.
Jónéhány embernek spóroltam már milliókat a fillérekért megosztott tudással.
Lehet ezt magasabb szintre emelni, de nekem már nincs kedvem a saját zsebemből fedezni mindent.
Ha akartok hozzájárulni, akkor lesz profi oldal, ha nem, akkor marad ez.

Netparaszt

Hozzászólások száma : 64
Points : 69
Köszönet : 3
Join date : 2016. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by BEMAN 2017-02-16, 09:29

Ennek a fórumnak vannak azért hibái : -Képfeltöltés -Regisztráció nem mindig megy -Csak részben magyar nyelvű a kezelőfelület -Nincs könyvjelző funkció -Nem lehet a hsz.-t módosítani (pl. kifelejtesz valamit ) -Állítólag simogatós telefonról nem egy élmény olvasni (erről nincs saját tapasztalatom ) -Ha válaszolsz egy hsz.-ra bemásolja az egészet, pl. takarónövényesbe a videómra adott válaszok miatt egymás után ötször van beágyazva a videó. Erre semmi szükség, feleslegesen teleszemeteli a fórumot. Elég lenne egy előzmény feliratú ikon, amire ráklikkelsz, és behozza. De nem csak akkor ha azon a lapon van ( mint az agroinformon ), hanem akkor is ha 3 évvel korábbi. Ezen hiányosságok, nehézségek sok gazdatársunkat elriasztotta ettől a fórumtól. Hogy jót is írjak erről a fórumról -Topikok, ebből nyíló altopikok. Ha valakit nem érdekel pl. a komposzt, akkor nem kell átrágnia rajta magát, egyszerűen nem olvassa. -Látod hol van új hsz. írta:

egybe értek veled és hozza tenném pár dolgok:

szerintem ez is kellene
1) kereső program (fórum belül)
2) szerintem jobb kevés fö topik majd al-topik majd a altopikon még plusz altopik (mind egy gyökér / fa)
3) Kötelező egy rövid bemutatás (nyilvános infó nem kötelező de legalább milyen megye, mivel foglalkozik, ... ) anélkül nem lehet hozásszólni
4) Vala-meny nyilvános tolpik de kevés legyen (5)
5) Aki tovább akar olvasni kell igényelni egy " leader titulus"(vagy más) ami egész fórum hozzáférés van de pl.2-3 hónap hozásszólás nélkül elveszíti a Leaderség )
6) Leader tag tudjak új témák/ új topik létrehozni
7) A fórum karbantartás nem olcsó ahhoz van megoldás Pl: ( pénz támogatás vagy póló/sapka gyártás )
Cool Reklám nélkül (nem mind a agroinform hogy csupa reklám az egész) vagy Pl. ha műtrágya kereskedő vagyok akkor nem itt próbálom eladni az árum
9) nem politikázunk és viselkedünk jól és esetleg próbálkozunk jól írni hogy mindenki ért belőle valamit.

egyelőre ennyit :-) tudom hogy az sok minden de csak ötlet próbálom adni hogy jól működjön a fórum.

JAJ elfeleltetem a lényeg, más fajta smileys és több lehetőség PL SMILEYS

CIAO
BEMAN
BEMAN

Hozzászólások száma : 527
Points : 538
Köszönet : 7
Join date : 2016. Mar. 16.
Age : 41
Tartózkodási hely : Vas megye

http://www.leopold7.com/

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Radócz 2017-02-16, 08:35

Én sok mindent másképp gondolok.

Amikor látom a nevet átugrom az írást.
Azt ki kell érdemelni, hogy valaki valakinek az írását elolvassa.

Makó-n a szálláson Apa és Fia megkérdezte tőlem hogy Radocz néven én fórumozok?

Annyit mondott Apja, hogy az AKG topikba, mintha neki írnék. Közben túl lett egy Nébih ellenőrzésen.

"Ha le akarnak nyomozni akkor kiszombi néven is tudni fognak rólad mindent.
Miért görcsölsz ennyit a néven ??"

Sok-sok évvel ezelőtt Hajdúszoboszlón egy rendőrségi kihallgatáson megkérdezték tőlem, hogy ki a Tarkus nevű fórumozó.
Egy volt tanítványom Balmazújvároson a rendőrségi folyosón találkozott vele.
Azt válaszoltam, hogy ezt könnyen ki lehet deríteni.

Ha valaki jó szándékú kérdéseket tesz fel, vagy elmond egy-egy nem sikerült történetet, abból legalább annyit tudunk tanulni, mintha minden nagyon jó, minden nagyon szép és működik a dolog.

Miután fizetős lett a sörkollektor.hu oldal, azóta nem olvastam bele.

Ha ezt akarjuk elérni, akkor fizetőssé kell tenni. Ha más a cél, akkor maradjon minden a régiben.
egyébként sem igen szeretem a változásokat.

Úgy vagyok vele mint az öreg Székely.

Megkérdi tőle a felesége. Szeretsz még.

Mondja az öreg majd szólok ha változás lesz. Anno mondta neki hogy szeretlek, majd közli vele ha változik a helyzet.

Radócz

Hozzászólások száma : 251
Points : 259
Köszönet : 4
Join date : 2016. Mar. 27.
Tartózkodási hely : Balmazújváros

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by kis Zombi 2017-02-15, 22:57

acszati írta:Ha lehet ajánlani moderátort én Zombira szavazok. Very Happy
Rendet tesz az betyáristen..... Very Happy

Egyébként ha megvan szűrve a jónép aki csatlakozik a forumhoz.Akkor nem lesz itt semmi gond.
Ez a gondolkodásmód nem a hülyéké...És ha tagdíjas a forum akkor végképp csak komoly parasztok fognak részt venni.

Ezt te csak úgy gondolod. Amint egy bizonyos szint fölé emelkedik egy fórum látogatottsága, elkerülhetetlen, hogy megjelenjenek nemkívánatos egyedek. Ezt csak szigorú moderációval lehet kordában tartani.


Privát üzenet is kellene az új fórumba.



kis Zombi
kis Zombi

Hozzászólások száma : 410
Points : 419
Köszönet : 7
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-15, 22:39

kis Zombi írta:
Kezdetleges írta:KisZombi egyetértek veled a forum kezelhetőségét illetően.
A banki dolog is megoldható lenne. Smile
Én lehet paranoiás vagyok,de ha valaki forumozik akkor miért rejtett állapotba forumozik?Lehet ez csak engem zavar namindegy.

Lehet, hogy én valójában szanberg vagyok álnéven ? :-))))

Én azt nem értem miért kell egyáltalán megjeleníteni, hogy éppen fent vagyok -e a fórumon, vagy hogy mikor jártam itt utoljára.

Rejtőzködsz mint a predátor. Very Happy Very Happy

Sötétben sunnyogó.....Nem szép haver.... Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-15, 22:35

Ha lehet ajánlani moderátort én Zombira szavazok. Very Happy
Rendet tesz az betyáristen..... Very Happy

Egyébként ha megvan szűrve a jónép aki csatlakozik a forumhoz.Akkor nem lesz itt semmi gond.
Ez a gondolkodásmód nem a hülyéké...És ha tagdíjas a forum akkor végképp csak komoly parasztok fognak részt venni.

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by kis Zombi 2017-02-15, 22:34

Kezdetleges írta:KisZombi egyetértek veled a forum kezelhetőségét illetően.
A banki dolog is megoldható lenne. Smile
Én lehet paranoiás vagyok,de ha valaki forumozik akkor miért rejtett állapotba forumozik?Lehet ez csak engem zavar namindegy.

Lehet, hogy én valójában szanberg vagyok álnéven ? :-))))

Én azt nem értem miért kell egyáltalán megjeleníteni, hogy éppen fent vagyok -e a fórumon, vagy hogy mikor jártam itt utoljára.
kis Zombi
kis Zombi

Hozzászólások száma : 410
Points : 419
Köszönet : 7
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-15, 22:28

kis Zombi írta:Nem saját név kell, hanem szigorú moderáció. Trollokat, topikrombolókat ki kell b.szni, mint macskát sz.rni. Itt erre még szerencsére nem volt szükség.

Ha le akarnak nyomozni akkor kiszombi néven is tudni fognak rólad mindent.
Miért görcsölsz ennyit a néven ?? Very Happy
Egyébként nekem mindegy hogy igazi vagy fantázia.

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-15, 22:25

Kezdetleges írta:
acszati írta:
Kezdetleges írta:
Netparaszt írta:Indítanám a tmmg.hu oldalt a fórummal együtt.
Ha van kedvenc fórumotok, osszátok már meg, melyiknek tetszik a működése, mert amire a legtöbben szavaznak, olyan fog felmenni fórummotorra.
Üdv mindenkinek!
Attila én szívesen olvasnék a duplatárcsás vetőgépről amit házilag le lehetne gyártani 82es mtz mögé.csorszlyák mátrix elrendezéssel.vagy ha van valakinek valami infója megköszönném
Norbi:Köszönjük tényleg az eddigi fáradságos eddigi munkádat!Azért nem kis idő és energiaáldozat!
Acszati: én a fizetős helyett valós névvel való regisztr é ást tenném kötelezővé amit csak reg. Tagok látnának..
Nagyon jó a valós név támogatom.De egy komoly forumot vagy weblapot hogy szeretnél fentartani tudással megtölteni ha nem tápláljuk anyagiakkal.
Erre nagyon kíváncsi vagyok.Várom válaszod.
Mennyi lenne kb egy tagsági díj havonta?kp-ben vagy utalva?én az utalástól tartok, mert azért sok hekkerivadék van. Hatásosabb lenne a fizetős forum az tuti mert a "ki hogy hisz a dologban" nem kéne 4000hozzászólást várni,mint az agroinformon..Amugy innovatív ötleteim nincsenek csak félek az ilyen netes utalásoktól.ennyi

Az attól függ miket szeretnénk elérni.
Fenntartani a forumot.
Vagy tolni bele a külföldi infokat.
Akár lehetne Vitkával beszélni talajminta vizsgálattal.
Benne lenne a tagdíjba évi x vizsgálat.
Meg lehetne ezt nagyon profira csinálni.


acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Kezdetleges 2017-02-15, 22:23

KisZombi egyetértek veled a forum kezelhetőségét illetően.
A banki dolog is megoldható lenne. Smile
Én lehet paranoiás vagyok,de ha valaki forumozik akkor miért rejtett állapotba forumozik?Lehet ez csak engem zavar namindegy.

Kezdetleges

Hozzászólások száma : 91
Points : 93
Köszönet : 0
Join date : 2017. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by kis Zombi 2017-02-15, 22:22

Nem saját név kell, hanem szigorú moderáció. Trollokat, topikrombolókat ki kell b.szni, mint macskát sz.rni. Itt erre még szerencsére nem volt szükség.
kis Zombi
kis Zombi

Hozzászólások száma : 410
Points : 419
Köszönet : 7
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by kis Zombi 2017-02-15, 22:16

Kezdetleges írta:
acszati írta:
Kezdetleges írta:
Netparaszt írta:Indítanám a tmmg.hu oldalt a fórummal együtt.
Ha van kedvenc fórumotok, osszátok már meg, melyiknek tetszik a működése, mert amire a legtöbben szavaznak, olyan fog felmenni fórummotorra.
Üdv mindenkinek!
Attila én szívesen olvasnék a duplatárcsás vetőgépről amit házilag le lehetne gyártani 82es mtz mögé.csorszlyák mátrix elrendezéssel.vagy ha van valakinek valami infója megköszönném
Norbi:Köszönjük tényleg az eddigi fáradságos eddigi munkádat!Azért nem kis idő és energiaáldozat!
Acszati: én a fizetős helyett valós névvel való regisztr é ást tenném kötelezővé amit csak reg. Tagok látnának..
Nagyon jó a valós név támogatom.De egy komoly forumot vagy weblapot hogy szeretnél fentartani tudással megtölteni ha nem tápláljuk anyagiakkal.
Erre nagyon kíváncsi vagyok.Várom válaszod.
Mennyi lenne kb egy tagsági díj havonta?kp-ben vagy utalva?én az utalástól tartok, mert azért sok hekkerivadék van. Hatásosabb lenne a fizetős forum az tuti mert a "ki hogy hisz a dologban" nem kéne 4000hozzászólást várni,mint az agroinformon..Amugy innovatív ötleteim nincsenek csak félek az ilyen netes utalásoktól.ennyi

Akkor beballagsz a bankodba, és úgy utalod.
kis Zombi
kis Zombi

Hozzászólások száma : 410
Points : 419
Köszönet : 7
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Kezdetleges 2017-02-15, 22:13

acszati írta:
Kezdetleges írta:
Netparaszt írta:Indítanám a tmmg.hu oldalt a fórummal együtt.
Ha van kedvenc fórumotok, osszátok már meg, melyiknek tetszik a működése, mert amire a legtöbben szavaznak, olyan fog felmenni fórummotorra.
Üdv mindenkinek!
Attila én szívesen olvasnék a duplatárcsás vetőgépről amit házilag le lehetne gyártani 82es mtz mögé.csorszlyák mátrix elrendezéssel.vagy ha van valakinek valami infója megköszönném
Norbi:Köszönjük tényleg az eddigi fáradságos eddigi munkádat!Azért nem kis idő és energiaáldozat!
Acszati: én a fizetős helyett valós névvel való regisztr é ást tenném kötelezővé amit csak reg. Tagok látnának..
Nagyon jó a valós név támogatom.De egy komoly forumot vagy weblapot hogy szeretnél fentartani tudással megtölteni ha nem tápláljuk anyagiakkal.
Erre nagyon kíváncsi vagyok.Várom válaszod.
Mennyi lenne kb egy tagsági díj havonta?kp-ben vagy utalva?én az utalástól tartok, mert azért sok hekkerivadék van. Hatásosabb lenne a fizetős forum az tuti mert a "ki hogy hisz a dologban" nem kéne 4000hozzászólást várni,mint az agroinformon..Amugy innovatív ötleteim nincsenek csak félek az ilyen netes utalásoktól.ennyi

Kezdetleges

Hozzászólások száma : 91
Points : 93
Köszönet : 0
Join date : 2017. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by kis Zombi 2017-02-15, 22:12

acszati írta:
Kezdetleges írta:
Netparaszt írta:Indítanám a tmmg.hu oldalt a fórummal együtt.
Ha van kedvenc fórumotok, osszátok már meg, melyiknek tetszik a működése, mert amire a legtöbben szavaznak, olyan fog felmenni fórummotorra.
Üdv mindenkinek!
Attila én szívesen olvasnék a duplatárcsás vetőgépről amit házilag le lehetne gyártani 82es mtz mögé.csorszlyák mátrix elrendezéssel.vagy ha van valakinek valami infója megköszönném
Norbi:Köszönjük tényleg az eddigi fáradságos eddigi munkádat!Azért nem kis idő és energiaáldozat!
Acszati: én a fizetős helyett valós névvel való regisztr é ást tenném kötelezővé amit csak reg. Tagok látnának..
Nagyon jó a valós név támogatom.De egy komoly forumot vagy weblapot hogy szeretnél fentartani tudással megtölteni ha nem tápláljuk anyagiakkal.
Erre nagyon kíváncsi vagyok.Várom válaszod.

Én nem támogatom, hogy saját néven kelljen fórumozni, sőt kimondottan ellenzem. Egyrészt nem tudod ellenőrizni, hogy valósak -e az adatok, másrészt hogyan garantálod az adatvédelmet. Én email címen kívül más adatot nem vagyok hajlandó megadni, egy fórumon való regisztráláshoz. Az agroinformon pl. Jóska István néven regisztráltam, fals lakcímmel, telefonszámmal. És az a durva, hogy a Találdki város, Nemmondommeg utca 2 lakcímmel nem tudtam regisztrálni.
kis Zombi
kis Zombi

Hozzászólások száma : 410
Points : 419
Köszönet : 7
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by kis Zombi 2017-02-15, 22:03

Berente Antal írta:
Netparaszt írta:Indítanám a tmmg.hu oldalt a fórummal együtt.
Ha van kedvenc fórumotok, osszátok már meg, melyiknek tetszik a működése, mert amire a legtöbben szavaznak, olyan fog felmenni fórummotorra.
Bocsánat, lehet valamiből kimaradtam. Ez a fórum amit most használunk miért nem jó?

Amikor tudatosan elkezdték széjjelrombolni az agroinformon a talajmegújítós topikot, akkor merült fel az igény saját fórumra. Netparaszt ígérte már akkor, de mivel nem győztük kivárni, ezért hozta létre Norbert ezt a fórumot. Már induláskor átmeneti megoldásnak szántuk, úgy gondoltuk 1 - 2 - 3 hónap, és indul az új fórum.

Ennek a fórumnak vannak azért hibái :
-Képfeltöltés
-Regisztráció nem mindig megy
-Csak részben magyar nyelvű a kezelőfelület
-Nincs könyvjelző funkció
-Nem lehet a hsz.-t módosítani (pl. kifelejtesz valamit )
-Állítólag simogatós telefonról nem egy élmény olvasni (erről nincs saját tapasztalatom )
-Ha válaszolsz egy hsz.-ra bemásolja az egészet, pl. takarónövényesbe a videómra adott válaszok miatt egymás után ötször van beágyazva a videó. Erre semmi szükség, feleslegesen teleszemeteli a fórumot. Elég lenne egy előzmény feliratú ikon, amire ráklikkelsz, és behozza. De nem csak akkor ha azon a lapon van ( mint az agroinformon ), hanem akkor is ha 3 évvel korábbi.


Ezen hiányosságok, nehézségek sok gazdatársunkat elriasztotta ettől a fórumtól.

Hogy jót is írjak erről a fórumról

-Topikok, ebből nyíló altopikok. Ha valakit nem érdekel pl. a komposzt, akkor nem kell átrágnia rajta magát, egyszerűen nem olvassa.
-Látod hol van új hsz.
kis Zombi
kis Zombi

Hozzászólások száma : 410
Points : 419
Köszönet : 7
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-15, 21:10

Kezdetleges írta:
Netparaszt írta:Indítanám a tmmg.hu oldalt a fórummal együtt.
Ha van kedvenc fórumotok, osszátok már meg, melyiknek tetszik a működése, mert amire a legtöbben szavaznak, olyan fog felmenni fórummotorra.
Üdv mindenkinek!
Attila én szívesen olvasnék a duplatárcsás vetőgépről amit házilag le lehetne gyártani 82es mtz mögé.csorszlyák mátrix elrendezéssel.vagy ha van valakinek valami infója megköszönném
Norbi:Köszönjük tényleg az eddigi fáradságos eddigi munkádat!Azért nem kis idő és energiaáldozat!
Acszati: én a fizetős helyett valós névvel való regisztr é ást tenném kötelezővé amit csak reg. Tagok látnának..
Nagyon jó a valós név támogatom.De egy komoly forumot vagy weblapot hogy szeretnél fentartani tudással megtölteni ha nem tápláljuk anyagiakkal.
Erre nagyon kíváncsi vagyok.Várom válaszod.

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Kezdetleges 2017-02-15, 21:04

Netparaszt írta:Indítanám a tmmg.hu oldalt a fórummal együtt.
Ha van kedvenc fórumotok, osszátok már meg, melyiknek tetszik a működése, mert amire a legtöbben szavaznak, olyan fog felmenni fórummotorra.
Üdv mindenkinek!
Attila én szívesen olvasnék a duplatárcsás vetőgépről amit házilag le lehetne gyártani 82es mtz mögé.csorszlyák mátrix elrendezéssel.vagy ha van valakinek valami infója megköszönném
Norbi:Köszönjük tényleg az eddigi fáradságos eddigi munkádat!Azért nem kis idő és energiaáldozat!
Acszati: én a fizetős helyett valós névvel való regisztr é ást tenném kötelezővé amit csak reg. Tagok látnának..


Kezdetleges

Hozzászólások száma : 91
Points : 93
Köszönet : 0
Join date : 2017. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-15, 20:22

Berente Antal írta:
Netparaszt írta:Indítanám a tmmg.hu oldalt a fórummal együtt.
Ha van kedvenc fórumotok, osszátok már meg, melyiknek tetszik a működése, mert amire a legtöbben szavaznak, olyan fog felmenni fórummotorra.
Bocsánat, lehet valamiből kimaradtam. Ez a fórum amit most használunk miért nem jó?

Szerintem köztes megoldásnak ez a forum nagyon jó volt.És csak köszönettel tartozunk Norbinak hogy idejét nem kímélve létrehozta számunkra.
Ez a téma viszont többet érdemel.
Weblap és forum ötvözete lenne jó mert lehetne belerakni cikkek fordítását és videot.Időjárást lehetne felrakni imrével közösen kifejlesztve.
A tagdíjból lehetne ezeket finanszírozni.
Annyira szükséges mint  a 3nap amit együtt eltöltöttünk.
Egyszerübb kezelhetőség ,átlátható ,gyors.Lenne nyilvános felülete és lenne tagdíjas felület.

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Mr. Poke 2017-02-15, 20:07

acszati írta:
Netparaszt írta:Indítanám a tmmg.hu oldalt a fórummal együtt.
Ha van kedvenc fórumotok, osszátok már meg, melyiknek tetszik a működése, mert amire a legtöbben szavaznak, olyan fog felmenni fórummotorra.

Permaforum.hu

Abból lehetne meríteni ötleteket.
Szerkeszthető a hozzászólás
Át tekinthető

Pont pár napja merült fel az ötlet, hogy költözni kellene a fórummal új tárhelyre. Hogy, javítani lehessen az itt fellépő hibákat. (regisztráció, kinézet, kezelhetőség) El is kezdtem az előmunkálatokat fórum lementése. (mert nem lehet csak úgy mentést megszerezni).

A Permaforum.hu motorja Joomla alapokra épül. Volt szerencsém hozzá sok benne a biztonsági rés nehezen kezelhető (rendszerszinten). Ezt a fórumot is lehetett volna szebbre csinálni csak a szolgáltató adottságai nem engedték, és itt is lehetne szerkeszteni a hozzászólást, de így lett beállítva.

Ha egyszerű letisztult fórum kell ott a miniBB, Discourse. Csak ezekkel sok a baj. Mindegy mit raksz fel, lényeg hogy Web Designer vénával rendelkező ember állítsa be Smile Remélem nem sértődik meg az illetékes de Norbi tökéletes vaskarikákat csinált nekem (lehet fából) de esztétikai, honlap ergonómiai érzéke már kevesebb.

Mr. Poke

Hozzászólások száma : 306
Points : 315
Köszönet : 9
Join date : 2016. May. 16.
Age : 44

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Berente Antal 2017-02-15, 20:01

Netparaszt írta:Indítanám a tmmg.hu oldalt a fórummal együtt.
Ha van kedvenc fórumotok, osszátok már meg, melyiknek tetszik a működése, mert amire a legtöbben szavaznak, olyan fog felmenni fórummotorra.
Bocsánat, lehet valamiből kimaradtam. Ez a fórum amit most használunk miért nem jó?

Berente Antal

Hozzászólások száma : 171
Points : 174
Köszönet : 3
Join date : 2016. Mar. 19.
Tartózkodási hely : Kecskemét környéke

http://www.balatonbungalow.hu

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by acszati 2017-02-15, 19:23

Netparaszt írta:Indítanám a tmmg.hu oldalt a fórummal együtt.
Ha van kedvenc fórumotok, osszátok már meg, melyiknek tetszik a működése, mert amire a legtöbben szavaznak, olyan fog felmenni fórummotorra.

Permaforum.hu

Abból lehetne meríteni ötleteket.
Szerkeszthető a hozzászólás
Át tekinthető

acszati

Hozzászólások száma : 326
Points : 331
Köszönet : 5
Join date : 2016. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Netparaszt 2017-02-15, 19:16

Indítanám a tmmg.hu oldalt a fórummal együtt.
Ha van kedvenc fórumotok, osszátok már meg, melyiknek tetszik a működése, mert amire a legtöbben szavaznak, olyan fog felmenni fórummotorra.

Netparaszt

Hozzászólások száma : 64
Points : 69
Köszönet : 3
Join date : 2016. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by djohn 2017-02-14, 19:35

Vetőmag csávázás talajmegújító módon. Hol kellene nyitni a témát? Én valamit fogok tenni rá az 100%. Érdekel mások hogyan, mivel csinálnák.

djohn

Hozzászólások száma : 21
Points : 21
Köszönet : 0
Join date : 2016. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by .Norbert (admin) 2016-12-07, 20:11

Pokéval kapcsolatban minden oké.

További jó fórumozást Smile
.Norbert (admin)
.Norbert (admin)
Admin

Hozzászólások száma : 185
Points : 245
Köszönet : 1
Join date : 2016. Mar. 03.

http://regagrihun.top-talk.com

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by .Norbert (admin) 2016-12-07, 17:33

acszati írta:Miért spiderman?Nem MR Poke tűnt el?

Gondolom Beman angolosította mivel pók = spider és akkor ebből lehetett a spiderman


Jelenleg visszaállt a Mr.poke név.

Aki ismerné esetleg Poke-t vagy tud telefonszámot az kérdezzen már rá, hogy mi történt? vagy Poke te magad írj már légyszi hogy minden okés!

.Norbert (admin)
.Norbert (admin)
Admin

Hozzászólások száma : 185
Points : 245
Köszönet : 1
Join date : 2016. Mar. 03.

http://regagrihun.top-talk.com

Vissza az elejére Go down

Észrevételek / javaslatok Empty Re: Észrevételek / javaslatok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.